Hotel ステイワーク錦糸町

  • Wi-Fi
  • Klimatizace
  • Domácí zvířata nejsou povolena

Komfortní Hotel ステイワーク錦糸町 je v 5-minutové pěší vzdálenosti od Tokuju-in ve městě Prefektura Tokio.

Kavárna Cafe Ao Ringo je umístěna 100 metrů od hotelu.

Situované ve čtvrti Sumida Ward, toto ubytování typu penzion je 550 metrů od stanice metra Kinshicho a blízko Dry Woodcraft Museum. Komfortní ubytování je situováno 1 km daleko od Akvárium Sumida. Hotel ステイワーク錦糸町 má dobré spojení s mnohými památkami a je 250 metrů od autobusové zastávky Kinshikoenmae.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Hotel ステイワーク錦糸町 Prefektura Tokio
Cozy & Elegant Room In Kinshicho-005
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cozy & Elegant Room In Kinshicho-005

9.0
Výjimečný 3 recenze
46 m od ubytování
Tokyo Life Hotel
Cena pouze pro mobilní zařízení

Tokyo Life Hotel

7.5
Dobrý 76 recenzí
88 m od ubytování
USD 114 USD 103
za noc
Kyara Hotelミスミ501
Cena pouze pro mobilní zařízení

Kyara Hotelミスミ501

218 m od ubytování
USD 283 USD 255
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Mezinarodni letiste Tokyo Haneda
    24 km

    Vlaková nádraží

    Narihirabashi Station
    400 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 23:30
    Odhlášení: od 02:00 do 11:00
    Číslo licence27,5墨福衛生環第27号
    Často kladené otázky
    • Je letiště blízko Hotel ステイワーク錦糸町?
      Hotel ステイワーク錦糸町 se nachází 27 minut jízdy od Mezinarodni letiste Tokyo Haneda.
    • 🚎
      Jsou u Hotel ステイワーク錦糸町 nějaké zastávky veřejné dopravy?
      Nejbližší autobusová zastávka je Kinshikoenmae, nachází se 5 minut chůze od Hotel ステイワーク錦糸町, a stanice metra Kinshicho je vzdálená pouhých 10 minut chůze.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Mezinarodni letiste Tokyo Haneda
    24 km

    Vlaková nádraží

    Narihirabashi Station
    400 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Hotel ステイワーク錦糸町 Prefektura Tokio

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít